Aby poprawnie przeglądać tą stronę zainstaluj adobe flash player Get Adobe Flash player

Kontakt

P.H. BUDMAR Mariusz Kołodziej
95-200 PABIANICE
ul. MONIUSZKI 46A

kom. 0601-589-181.

Gąsienice gumowe

top content

Części zamienne do maszyn budowlanych

Firma Budmar prowadzi sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do maszyn gąsienicowych, takich jak koparki, minikoparki, ładowarki, spychacze, koparko-ładowarki, walce drogowe czy rozkładarki do asfaltu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo części zamienne do maszyn budowlanych najpopularniejszych marek, takich jak: Bobcat, JCB, Cat, Hanix, Nissan, Madro, Yanmar, Libra, Daewoo i wielu innych. Chętnie służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniej części do Państwa maszyn. Wszystkie części zamienne z naszego asortymentu objęte są gwarancją.
Aby cieszyć się ze sprawnie działające sprzętu, należy zaopatrzyć go w najlepsze dostępne części. Firma Budmar jest w stanie zagwarantować klientom elementy najwyższej jakości. Wszystko dzięki temu, że współpracujemy z uznanymi na rynku producentami. Dostarczając Państwu gąsienice gumowe Hyundai lub też inne części zamienne do spycharek wiemy, że otrzymacie solidny wyrób, który będzie Wam służyć przez długi czas. Świadcząc usługi sprzedaży m.in. gąsienic gumowych Zeppelin lub też Atlas Copco, zaopatrywaliśmy firmy z różnych części kraju. Wiedzieli oni, że mogą polegać na nas jako na dostarczycielu rozwiązań najwyższej jakości.


W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż następujących części zamiennych do maszyn budowlanych:


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej propozycji części zamiennych do koparek, spycharek czy innych maszyn budowlanych, bardzo prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że wyczerpująco na nie odpowiemy.
copyright © 2017, Sanso.pl all rights reserved. Budmar