Aby poprawnie przeglądać tą stronę zainstaluj adobe flash player Get Adobe Flash player

Kontakt

P.H. BUDMAR Mariusz Kołodziej
95-200 PABIANICE
ul. MONIUSZKI 46A

kom. 0601-589-181.


gąsienice gumowe
top content

Koła napędowe i napinające

Część propozycji Budmar

części do maszyn budowlanych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą oferta kół napędowych i napinających do gąsienicowych maszyn budowlanych. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych wiodących producentów sprzętu budowlanego. Oprócz kół napinających i napędowych w naszym asortymencie znajdziecie Państwo również inne elementy podwozi gąsienicowych, takie jak:
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży części zamiennych do gąsienicowych maszyn budowlanych posiadamy niezbędną wiedzę fachową. Doradzamy klientom, które koła napędowe lub koła napinające będa najlepsze do ich sprzętu. Udzielamy informacji serwisowych oraz zwiazanych z obsługą techniczną maszyn budowlanych, tak by zakupione koła napinające i koła napędowe służyły Naszym Klientom jak najdłużej.

  • Rolki prowadzące
  • Zęby do koparek
  • Łańcuchy gąsienic

  • Oferowane przez nas części są produktami najwyższej jakości. Koła napinające idealnie rozkładają obciążenia, koła napędowe zaś zachowują prawidłową proporcję ścieralności w stosunku do łańcuchów gąsienic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży sprzedaży części zamiennych do sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie koła napędowi i napinające do Państwa koparki, minikoparki, czy spycharki.

    Istotny element podwozia gąsienicowego

    Trudno wyobrazić sobie sprawnie działające podwozie gąsienicowe bez odpowiednio funkcjonujących koła napędowego i koła napinającego, które są jego bardzo ważnymi elementami. To pierwsze odlewane jest z wysokiej jakości stali. Później, dla uzyskania maksymalnej możliwej wytrzymałości na ścieranie, poddaje się je procesowi hartowania indukcyjnego. Indukcyjnie hartowane są także koła napinające, złożone są z konkretnych frakcji materiałowych, które w należyty sposób rozkładają wszelkie naprężenia i napięcia.

    copyright © 2017, Sanso.pl all rights reserved. Budmar