Aby poprawnie przeglądać tą stronę zainstaluj adobe flash player Get Adobe Flash player

Kontakt

P.H. BUDMAR Mariusz Kołodziej
95-200 PABIANICE
ul. MONIUSZKI 46A

kom. 0601-589-181.


Gąsienice gumowe

top content

Gumowe gąsienice do koparek marki New Holland

New Holland skupia się na produkcji minikoparek na gąsienicach gumowych od 230 w górę. Na 180 stoi tylko jedna maszyna, E09SR, niezbyt zresztą popularna. Jest to sprzęt dość drogi, do którego w dodatku części eksploatacyjne są również dość kosztowne. Faktem jest, że niewiele słyszy się skarg na trwałość New Hollandów, ale i tak ze względu na cenę i wielkość oferty nie ma ich zbyt wiele. Efekt jest też taki, że czasem ciężko znaleźć dobrej jakości zamienniki gąsienic gumowych. W przypadku tych maszyn zdecydowanie też nie warto oszczędzać, bo poza gąsienicami niewiele się tu psuje, zatem brak gąsienicy równa się wymiernym stratom.

E16, E18 (także w wersjach EVOLUTION), EC15 i EH18 to stosunkowo popularne maszyny z oferty New Holland. Zamienniki dostępne są w rozmiarach oryginalnych z oznaczeniem K – to najpopularniejsze rozwiązanie wśród polskich właścicieli tych koparek. Sporym zainteresowaniem cieszą się również zamienniki gąsienic do NHK25SR3C, E22SR, EH27B, NHK35SR3C oraz EH35, zamykającej rozmiarówkę do 350 włącznie.

New Holland jest producentem sporej ilości czterysetek i czterystapięćdziesiątek. Do tych ostatnich należą między innymi modele LT190B, E80MSR, E80, E70SR oraz LT185B. W tym segmencie producent rzeczywiście zadbał o to, aby maszyny dostały gąsienice z najlepszego możliwego materiału, ale jeśli chodzi o części zamienne, to niestety są one drogie. Wprawdzie oryginalne można zamówić zawsze, ale można poszukać zamienników w bardzo zbliżonej jakości, tyle że znacznie tańszych – użyteczność i funkcjonalność maszyn taka sama, a trwałość niewiele mniejsza niż oryginałów.

copyright © 2017, Sanso.pl all rights reserved. Budmar