Aby poprawnie przeglądać tą stronę zainstaluj adobe flash player Get Adobe Flash player

Kontakt

P.H. BUDMAR Mariusz Kołodziej
95-200 PABIANICE
ul. MONIUSZKI 46A

kom. 0601-589-181.


gąsienice gumowe
top content

Gąsienice do koparek i minikoparek

Części do koparek i minikoparek

części do maszyn budowlanych

Nasza firma sprzedaje gąsienice do koparek i gąsienice do minikoparek. W naszej ofercie posiadamy gąsienice do koparek i minikoparek wiodacych producentów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży części zamiennych do koparek i minikoparek posiadamy wiedzę techniczną i fachową, która pozwala nam udzielać porad naszym klientom, które gąsienice do koparek lub gąsienice do minikoparek będa najlepsze do ich sprzętu. Nasza firma udziela również informacji serwisowych oraz informacji zwiazanych z prawidłową obsługą techniczną koparek i minikoparek, tak by zakupione gasienice do koparek i gasienice do minikoparek służyły Naszym Klientom jak najdłużej.

Sprzedajemy gąsienice do koparek i gąsienice do minikoparek od 1999 roku, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowac części do minikoparek w konkurencyjnej cenie. Gwarantuje terminową wysyłkę zamówionych gąsienic do koparek i minikoparek oraz bardzo dogodne warunki płatności dla stałych klientów.

Sprawdzone, solidne rozwiązanie

Podwozie gąsienicowe oprócz płyt gąsienic, kół napinających i kół napędowych musi obowiązkowo posiadać łańcuch gąsienicowy. Wszystkie produkowane łańcuchy można podzielić na uszczelnione i smarowane towotem, olejem (tzw. samosmarowe), a także te zwykłe uszczelnione. Na ten element podwozia gąsienicowego składają się m.in. tuleje i sworznie łańcuchów. Obie części poddane są nie tylko precyzyjnej obróbce skrawaniem, ale również hartowaniu indukcyjnemu. Ważną częścią są także ogniwa łańcuchów, odlewane ze specjalnie przygotowanej stali, które także są poddawane hartowaniu indukcyjnemu.

copyright © 2017, Sanso.pl all rights reserved. Budmar